ZAREZERWUJ WIZYTĘ ON-LINE PRZEZ BOOKSY

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego, który znajduje się przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle. Zarezerwuj drogą elektroniczną wolny termin zabiegu korzystając z najlepszego systemu rezerwacji Booksy. Przyjdź i poznaj nasze nowoczesne i klimatyzowane wnętrze stworzone specjalnie dla Ciebie. 

W poczekalni skorzystaj z bezprzewodowego dostępu do internetu, obejrzyj swój ulubiony program w kablowej telewizji, ciesz się smakiem aromatycznej kawy, którą przygotujemy dla każdej klientki. I ostatecznie co najważniejsze skorzystaj z profesjonalnych zabiegów wykonywanych wyłącznie najnowocześniejszym sprzętem w najatrakcyjniejszych cenach w okolicy


Indiba

INDIBA® DEEP BEAUTY to unikalna technologia oparta o System Proionic®, pozwala kształtować sylwetkę i wpływać na piękny wygląd skóry, jednocześnie poprawia samopoczucie i jakość życia. Jest to nowoczesna metoda pozwalająca poczuć się piękniej w doskonałej cenie.
  • Biostymulacja - aktywacja mechanizmu proliferacji, naprawy i regeneracji komórek.
  • Waskularyzacja - zwiększenie miejscowego dopływu krwi i poprawa zaopatrzenia w składniki odżywcze i dotlenienie tkanek.
  • Hiper-aktywacja - stymulacja procesów metabolicznych i wzmocniona aktywność fizjologiczna.
 

Usuwanie zmarszczek

Zmarszczki to problem wielu z nas. Urządzenie INDIBA® pozwala nam z nim skutecznie walczyć.
 
 

Modelowanie sylwetki

Niedoskonałości okolic pasa, ud , ust lub podbródka zmuszają nas do odszukania skutecznej metody modelowania sylwetki. Zapraszamy do naszego gabinetu, INDIBA® może okazać się rozwiązaniem tego problemu.
 
 

Kontakt

tel. 508 970 440

Topolowa 2 lok 96

(przejście w bloku obok poczty)

05-500 Mysiadło

Zarezerwuj za pomocą BOOKSY

A może na raty?

Copyright © 2019 All rights reserved by Turkusowe Cążki
Prouldy by IT ERGO